Отборът на Ювентус победи Фрозиноне с 3:2 у дома в среща

...

Ювентус надви Фрозиноне с гол в края и прекъсна лошата си серия

Отборът на Ювентус победи Фрозиноне с 3:2 вкъщи в среща от 26-ия кръг на италианската Серия А. Така " бианконерите " сложиха завършек на серия от четири следващи дуела без победа в шампионата.

Грандът от Торино е втори с шест точки зад водача Интер, а е с два мача повече от " нерадзурите ". Фрозиноне остава на 16-ото място с актив от 23 пункта.

Душан Влахович изведе Юве напред в 3-ата минута след асистенция на Уестън Маккени.

Гостите обаче реализираха поврат с попадения на Уалид Шедира в 14-ата минута с изстрел в десния ъгъл и на Марко Брешанини под напречната греда в 27-ата.

Ювентус бързо съумя да изравни и пет минути по-късно Влахович още веднъж се разписа след пас на Маккени (2:2).

До края на мача обаче липсваха действителни положения за гол, само че подобен въпреки всичко падна в продължението. Даниеле Ругани стигна до топката в наказателното поле и съумя да оформи крайното 3:2.